10 filma dashurie që duhet absolutisht të shikoni

Era e ftohtë jashtë dritares, një filxhan çokollatë e nxehtë në dorë, dritat në pemën e Krishtlindjes ... Çfarë mungon për të ngrohur atmosferën? Një film dashurie ku protagonistët martohen në periudhën magjike e Krishtlindjeve! Ne kemi zgjedhur 10 filma dashurie të pashmangshme për ti parë të përqafuar nën batanije. Nuk ka Krishtlindje pa një…

15 fustane nusërie në filma

Çdo vajzë dëshiron të jetë një yll i kinemasë në ditën e saj të dasmës, pra pse mos të shikojnë për frymëzim nga skenat më ikonike të dasmave nëpër filma? Momentet më të paharrueshme të komedive romantike janë, me padyshim, kur personazhët tanë të preferuar martohen në mënyra të adhurueshme, të ekzagjëruara dhe të papritura.…